Niech żyje bal….” – karnawałowe tańce w naszej szkole.

    18 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy pod nazwą ,,W zamku Drakuli”,  w którym wzięli udział uczniowie klas 0 - III i zaproszeni goście - dzieci z bartoszyckich przedszkoli i ich rodzice.

     Bal rozpoczęła pani dyrektor Lubomira Tchórz, która przywitała wszystkich uczestników, przedstawiła naszych nauczycieli i zaprezentowała  krótko pracę szkoły.

     Następnie do zabawy zaprosili nas animatorzy z Ośrodka Aktywnego Wypoczynku ,,Gwarek”. Wszyscy uczestnicy balu wspaniale się bawili, tańczyli w rytm najnowszych przebojów, a atrakcją była wata cukrowa, którą zajadały się wszystkie dzieci. Na zakończenie imprezy prowadzący  wybrali najlepiej tańczących - króla i królową balu, zostali nimi Filip Bryła z kl. III i Nastka Paszko z kl. II.

     Bal karnawałowy był bardzo udany. Wszystkie dzieci miały piękne przebrania i wesoło się bawiły. Już teraz nie możemy się doczekać następnego balu w naszej szkole.

Anna Suszycka, uczennica kl. III

 

     Bal karnawałowy odbywał się w ramach Dnia Otwartego Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach.

    Miło nam było gościć w naszych progach dzieci i ich rodziców, których zapraszamy od września do nauki w naszej szkole. Składamy serdeczne podziękowania pani dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do organizacji imprezy, a także wspaniałym animatorom z Ośrodka Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” w Pięknej Górze, którzy wsparli nas profesjonalizmem w prowadzeniu balu karnawałowego.

Koordynatorzy
D. Głuszko, A. Dąbrowna