ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE 

     18 stycznia w progi naszej szkoły licznie przybyli dostojni goście - babcie i dziadkowie naszych uczniów.  Ciepłymi słowami przywitała ich pani dyrektor Lubomira Tchórz.

     Na tę uroczystość dzieci z  klas 0-III, pod czujnym okiem wychowawców, przygotowały bardzo atrakcyjny program artystyczny. Wiersze, piosenki, tańce, gra na instrumentach muzycznych oraz inscenizacje.  To wszystko sprawiło, że babcie i dziadkowie, oglądając swoje pociechy, bardzo się wzruszyli. 

     Następnie dzieci wręczyły laurki i złożyły życzenia, a wszyscy razem zaśpiewali  ukraińskie  „Sto lat”, czyli „Mnohaja lita”. Słodki poczęstunek i ciepłe napoje sprawiły, że spotkanie to przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze. Dziadkowie spędzili niezapomniane chwile ze swoimi wnukami.

     Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy  za rok.

D. Głuszko