Karnawałowo-walentynkowo

     W przeddzień Walentynek, a w ostatnim dniu karnawału  13 lutego Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej nr 8 im Łesi Ukrainki z UJN w Bartoszycach zorganizował integracyjne  spotkanie uczniów.

      Na tę okazję młodzież klas IV –VII  oraz gimnazjaliści przybyli ubrani w piękne i kolorowe stroje. Były one bardzo pomysłowe i różnorodne: od szaty księdza poprzez stroje księżniczek ,różnych zwierząt, diabłów, żołnierzy  po myszki Miki. Przedstawiciele samorządu zorganizowali liczne konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Nie obyło się oczywiście bez wyboru króla i królowej balu. Troje uczniów w nagrodę za najoryginalniejsze przebranie pojedzie na pokaz naukowy do Olsztyna.  Skoczna muzyka umilała ten pełen wrażeń wieczór. Wszystkich uczestników zabawy pani dyrektor Lubomira  Tchórz poczęstowała słodkościami, za co bardzo dziękujemy.

     14 luty to już same miłe chwile,  na które nie mogły doczekać się najmłodsi uczniowie naszej szkoły – to poczta Walentynkowa, którą „rozsyłali” członkowie samorządu. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę karnawałowo -walentynkową. Szczególne podziękowania należą  się Samorządowi  za wiele trudu włożonego w przygotowanie tego przedsięwzięcia.

OPIEKUN SU
D. Głuszko