З VI Всепольського конкурсу малюнків
„Тарас Шевченко – наш Приятель”
У конкурсі взяло участь 215 дітей.
Роботи надійшли із місцевостей: Бартошиці, Битів, Венгожево, Гурово Ілавецьке, Добре Місто, Дроґоше, Кандити, Кентшин, Кошалін, Лідзбарк Вармінський, Лосє, Лудзь, Мoлтайни, Ольштин, Перемишль, Пєнєнжно, Свйонтки, Соб’єхи, Солянка, Старґард Щецінський, Топрини, Щецін.
Конкурс проходив у 3 вікових категоріях:
дошкільнята (26 робіт),
учні кл. І-ІІІ (71 робота),
учні кл. IV-VIІ (118 робіт)
Жюрі у складі:
голова Любомира Тхір,
члени: Марія Трояновська, Мирослав Дрозд, Анна Домбровна.
Категорія учнів дошкільнят (26 робіт)
ЛАУРЕАТИ
Анна Богданова, кл. 0
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі
Опікун - Анна Філь
Віктор Бачевський, кл. 0
Початкова школа нр 8 ім Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун - Уршуля Мельник
Орест Горків, кл. 0
Українська група садочка у Перемишлі, опікун - Іванна Горків
Естера Пашке кл. 0
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові, опікун Мирослава Ганаско
ВИРІЗНЕННЯ (заохочувальний приз)
Естера Пашке, кл. 0
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові, опікун Мирослава Ганаско
Остап Філь, кл. 0
Українська група садочка у Перемишлі, опікун – Анна Філь
Борис Шевчик, кл. 0
Садочок у Кошаліні, опікун (немає інформації)
Михайло Філь, кл. 0
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі, опікун – Анна Філь
Категорія учнів початкової школи кл І-ІІІ (71 робота)
ЛАУРЕАТИ
Максим Шевчик, кл. І
Початкова школа у Кошаліні, опікун (немає інформації)
Олів’єр Пініага, кл. ІІ
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Олів’єр Бакаляш, кл. ІІ
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Емілія Ясудович, кл. І
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Анна Домбровна
Ніна Ґалань, кл. ІІ
Міжшкільний пункт навчання української мови в Лідзбарку Вармінському
Опікун – Петро Табака
ВИРІЗНЕННЯ (заохочувальний приз)
Юліян Кендзєрський, кл. ІІ
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Григорій Ластувка, кл. ІІ
Пунк навчання української мови в Срокові,філія Солянка, опікун - Єва Козловська
Любомира Степанюк, кл. ІІ
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Ксеня Бунько, кл. І
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі, опікун – Любомира Пилипович
Михайло Лучковський, кл. ІІІ
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові, опікун Мирослава Ганаско
Марцеліна Лябак, кл. І
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Платон Завалішин, кл. ІІІ
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Мирослава Палюшек
Анна Майор, кл. ІІ
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові, опікун М. Ганаско
Вікторія Кознарська, кл. І
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Категорія учнів початкової школи кл IV (118 робіт)
ЛАУРЕАТИ
Ольга Стиранчак, кл. VII
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Марія Трояновська
Клавдія Воробець, кл. VII
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Оксана Малиняк, кл. V
Старґард Щецінський, опікун – Івона Марцішак
Миколай Малиняк, кл. VІ
Старґард Щецінський, опікун – Івона Марцішак
Івона Харидчак, кл. ІV
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі
Опікуни – Наталія Рибка, Марія Туцька
Ярема Марцішак, кл. ІV
Старґард Щецінський, опікун – Івона Марцішак
Олександра Тацин, кл. V
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Марія Трояновська
Зоряна Середа кл. ІV
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Едита Ольшевська кл. V
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Наталія Красенкова кл. VІ
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі,
опікуни – Наталія Рибка, Марія Туцька
Марія Гашинська, кл. VІ
Міжшкільний пунк навчання української мови в Ольштині,
опікун – Мирослава Четирба-Піщако
Віктор Піщако, кл. VІ
Міжшкільний пунк навчання української мови в Ольштині,
опікун – Мирослава Четирба-Піщако
Емілія Підсудко, кл. VІ
Міжшкільний пунк навчання української мови в Ольштині,
опікун – Мирослава Четирба-Піщако
Тома Скіберис, кл. V
Пунк навчання української мови в Срокові, філія Солянка,
опікун Єва Козловська
Збишек Сушицький, кл. ІV
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Габрієла Цєсляк, кл. IV
Міжшкільний пунк навчання української мови в Ольштині,
опікун – Сильвія П’єтночка
ВИРІЗНЕННЯ (заохочувальний приз)
Ксеня Лайкош, кл. V
Початкова школа нр 10 ім. Л. Теліґі у Щеціні, опікун – Анна Лайкош
Лілянна Сєрант, кл. VІ
Пунк навчання української мови в Топринах,
опікун - Данута Кішеня-Гнатюк
Домініка Вуйцік, кл. VІ
Спеціальний осередок у Венгожеві, опікун - Ірина Тимо
Олександра Сліпіко, кл. V
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Домініка Хилінська, кл. V
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Анна Венгельник, кл. VІ
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі
опікуни – Наталія Рибка, Марія Туцька
Лена Клек, кл. V
Початкова школа нр 1 ім.Ф.Нововєйскіего у Кентшині, опікун Єва Клек
Наташа Ярошевіч, кл. V
Міжшкільний пункт навчання української мови у Свйонтках ,
опікун – Петро Табака
Юлія Баран, кл. VІ
Початкова школа Молтайни, опікун – Ліда Лойко
Ксеня Боднар, кл. ІV
Початкова школа нр 17 ім. М. Шашкевича у Перемишлі, опікуни – Наталія Рибка, Марія Туцька
Яків Дуда, кл. V
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові ,
опікун Мирослава Ганаско
Бартек Дуда, кл. ІV
Міжшкільний пунк навчання української мови у Битові ,
опікун Мирослава Ганаско
Стефанія Міґаль, кл. ІV
Старґард Щецінський, опікун – Івона Марцішак
Ангеліна Арінкіна, 11років
Суботня школа слов'янських мов у Лодзі,
опікуни – Віталій Затильний, Ольга Гайсенюк
Кароліна Фецович, кл. VІІ
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Юлія Косінська, кл. V
Пункт навчання української мови в Кандитах, опікун – Надія Ортинська
Олена Цокан, кл. ІV
Старґард Щецінський, опікун – Івона Марцішак
Віктор Стиранчак, кл. ІV
Початкова школа нр 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в Бартошицях, опікун – Агнеса Внукович
Любомира Тхір,
Анна Домбровна, Марія Трояновська, Мирослав Дрозд