KONTAKT ZE SZKOŁĄ PODCZAS NAUCZANIA ZDALNEGO

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! 

 

     W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w szkole i wprowadzeniem nauczania zdalnego kontakt  ze szkołą jest  następujący:

     sekretariat: tel. 530 231 207,   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły oraz odpowiednie dokumenty umieszczane są na stronie www.lesiabart.pl  oraz przekazywane przez  e-dziennik.

     Kontakt z dyrektorem szkoły: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

     Informuję, że zawsze możecie skontaktować się  telefonicznie z pedagogiem szkolnym w  następujących dniach tygodnia i godzinach:

 poniedziałek  7.45 - 12.00                czwartek   12.00 - 16.00 

 piątek   11:00 - 13:40  i   14:40 – 15:45

 

Kontakt z pedagogiem: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Jeśli macie trudności z obsługą komputera lub potrzebujecie nabyć umiejętności obsługi programów lub aplikacji wykorzystywanych w procesie nauczania zdalnego zachęcam do indywidualnych konsultacji z naszymi informatykami. 

Kontakt z informatykami:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z wychowawcami i nauczycielami uczącymi w danej klasie odbywa się poprzez e-dziennik lub służbowy e-mail.

Lubomira Tchórz,

dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z UJN w Bartoszycach