Pisanki 3D

27 marca uczniowie z klas V, VII i VIII na lekcjach informatyki tworzyli ażurowe pisanki za pomocą długopisów 3D zakupionych z projektu Laboratoria Przyszłości. Długopisy 3D to sprzęt, który niesamowicie rozwija kreatywność, wyobraźnie i sprawność manualną. 

#laboratoriumPrzyszłości #laboratoriumPrzyszlosci

Czytaj więcej: Pisanki 3D

„Z lasem przez cały rok”

W lutym 2023 r. podczas spotkania z pracownikami Nadleśnictwa Górowo Iławeckie wykorzystywaliśmy Dron Tello. Sprzęty został kupionych w ramach programu MEiN "Laboratorium przyszłości".

#laboratoriumPrzyszłości #laboratoriumPrzyszlosci

Czytaj więcej: „Z lasem przez cały rok”

Wertep w wykonaniu drugoklasistów

Вертеп підготовлений другокласниками.Wertep w wykonaniu drugoklasistów.
 
Podczas realizacji projektu wykorzystywaliśmy aparat Sony ZV-1, mikrofon Boya oraz statyw Vlbon. Wymienione sprzęty zostały kupionych w ramach programu MEiN "Laboratorium przyszłości".

Nagrywamy nowym aparatem

Podczas realizacji projektu z języka ukraińskiego #Сковороді300 wykorzystywaliśmi aparat Sony ZV-1, mikrofon Boya oraz statyw Vlbon. Wymienione sprzęty zostały kupionych w ramach programu MEiN "Laboratorium przyszłości".

Czytaj więcej: Nowy aparat

Długopisy 3D

7 listopada uczniowie z klas V i VII na lekcjach informatyki korzystali z długopisów 3D zakupionych z projektu Laboratoria Przyszłości. Możliwość korzystania z długopisów 3D dla większości dzieci była pierwszym kontaktem z tym urządzeniem i sprawiała ogromną radość. Poznanie możliwości tego przyrządu poprzez kreatywną zabawę rozwija zdolności manualne. Uczniowie podczas zajęć bardzo aktywnie pracowali wykorzystując zakupiony sprzęt.

Czytaj więcej: Długopisy 3D