Kubuś Puchatek i jego przyjaciele w naszej szkole.

     We wtorek 8 listopada w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne oparte na adaptacji jednej z przygód Kubusia Puchatka pt „ Zawsze mów prawdę”.W rolę bohaterów wcielili się niepełnosprawni uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy funkcjonującego przy Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach.

     Aktorzy zabrali najmłodszych uczniów szkoły do Stumilowego Lasu, w którym przypomnieli dzieciom istotę ważnej życiowej prawdy, a tym samym nakłonili do refleksji i przemyśleń. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały spektakl, po czym aktywnie wypowiadały się na temat postępowania zgodnie z życiowymi wartościami.

     Gromkie brawa uczniów okazały się szczerym wyrazem wdzięczności za pracę i zaangażowanie aktorów.

Agnieszka Wnukowicz